sobota 19. října 2019

Seminář spolku


Vážení včelaři a zájemci o včelaření, máme pro vás pozvánku na zajímavou akci, kterou spolek pořádá spolu s Agrární komorou Most. Podrobnosti najedete na pozvánce, kterou si můžete stáhnout.
Jsou připraveny zajímavé přednášky, které upozorňují na vážné problémy, které se vyskytují v chovech stále častěji. Hledáme v nich řešení těchto problémů.
V zajímavé přednášce Jana Kolomého je odkryt pokus s nově upraveným úlem, který by rovněž mohl být jednou z cest ke zlepšení chovů včel.

Nyní zpráva ze semináře

Ve středu 16. října jsme pořádali pod patronací OAK Most zajímavý seminář na téma Současné problémy v chovech včel. Bohužel, tyto semináře probíhají v dopoledních hodinách To mnohým dělalo problém a také se to projevilo na účasti, která nebyla na úrovni, jak jsme zvyklí. Přesto jsme se shodli, že se celá akce vydařila a ti, co se mohli uvolnit byli spokojeni. Na stránkách www.vcely.cz  je jedna z přednášek, která byla uvolněna k rozeslání. Hlavní přednáška Jana Kolomého „Pokus nové metodiky chovu“ se bude rozesílat registrovaným účastníkům semináře.

Ke stažení :  Chyby včelaře    DotaceŽádné komentáře:

Okomentovat